XERİC ERKEK REPLİKA SAAT

Xeric markasına ait Xeric saat tasarımları renkleri ve teknolojik özellikleri ile dikkat çekerler. Saatler faklı renk detayları ve farklı saat kasası tasarımları ile oluşturulurlar. Xeric saat modellerinin sahip olduğu kalite markanın üretim yapısına dair sahip olduğu başarılı tarihe bağlı olarak şekillenmiştir. Ürün yelpazemizde yer alan markanın saat modelleri hakkında, sizlere aktaracağımız, tarihi ve işlevsel özellikler hakkında bilgiler ile Xeric marka saatlere olan ilginiz artacaktır.

Xeric Saat Modelleri Özellikleri

Xeric saat modelleri, farklı kordon tasarımları ile oluşturulur. Saatler metal, hasır ve deri kordon tasarımları ile üretilir. Saatlerin bileğe oturuşu ve konforlu kullanımı, en büyük tercih edilme sebeplerindendir. Xeric markası farklı kordon tasarımına ve renklerine sahip saat modellerini, uzun yıllar önce üretmeye başlayıp, teknolojik saat modelleri ile tasarımlarını günümüze kadar taşımıştır. Günümüzde, Xeric erkek saat modellerinde dokunmatik ekran yapısı ile modeller üretilir. Sitemiz ürün yelpazesinde yer alan en yeni ve en şık Xeric saat modellerini, sizlere uygun fiyat koşulları ile sunuyoruz. Sizlerle buluşturduğumuz markanın saatleri, Xeric’in klasik tasarım detaylarına sahip en şık ürünlerdir.

Xeric Saat Renk ve Tasarım Detayları

Xeric saat çeşitleri, farklı renk detaylarına sahipti. Özellikle iç tasarımı lacivert ve mavi olan, klasik modelleri, saat meraklıları tarafından en çok tercih edilen modellerdendir. Markanın saat camları dayanıklı ve uzun ömürlü cam seçimi ile tasarlanmıştır. dış tasarımında şık bir görünüm elde edilmesini sağlayan, birden fazla zamanlayıcı aksamı kullanılır. Sizlere sunduğumuz Xeriz marka saat çeşitleri, tüm bu özellikleri içeren modellerden seçilip, ürün yelpazesinde uygun fiyat koşulları ile sunulmuştur.

Xeric Replika Saat

Sitemizden inceleyebileceğiniz Xeric replika saat modelleri, uzun ömürlü kullanım özellikleri ile beğendiğiniz saati ömür boyu kullanabilmenize olanak sağlar. Replika saatlerde farklı renk ve dış tasarıma sahip modeller, güvenilir alışveriş olanağı ile sizlere sunuluyor. Sizde tarzınızı tamamlayacak en şık saat modelini, uygun fiyat koşulları ile sitemizden sipariş verebilir ve güvenilir alışveriş hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.