WELDER ERKEK REPLİKA SAAT

Yaratıcı ve dinamik dış tasarımları ile dikkat çeken Welder saat modelleri, renk değiştiren cam detayı ile öne çıkar. Sizlerle sunduğumuz Welder saat modelleri, kıyafetinizin rengine göre renk değiştirebilen bir yapıya sahiptirler. Bu modeller yeni bir moda akımı yaratmalarından ziyade, saat camı teknolojisi ile öne çıkarlar. Welder saat modellerinin camlarında uygulanan teknoloji ile ışığı yansıtmaları ve camın üzerinizdeki veya çevredeki renklere göre renk değişimi göstermesi sağlanır. Saat modelinin kaliteli ve yenilikçi yapısını tam anlamı ile öğrenilebilmesi için sizlere sunacağımız ürün özellikleri, ürene olan ilginizin artmasına sebep olacaktır.

Welder Saat Teknolojisi

Welder saat modelleri, spor kayış tasarımları ile oluşturulmuştur. Bu kayış tasarımları son derece raht kullanımlı olup, bileğe konforlu bir şekilde oturma özelliğine sahiptir. Kayışların içe ve dış bölümlerinin rengi farklıdır, bu tasarım detayı çift taraflı kullanım sağlar.

Welder erkek saat modellerinde de aynı çift renkli kayış tasarımı kullanılır. Welder saat çeşitleri, çevrede bulunan nesnelerin renklerine bürünebilen, Photochromic teknoloji ile üretilir. Saat camları rengi kıyafetinizde bulunan renge göre değişmekte ve ışığı yansıtarak parlak bir hal almaktadır. Sitemiz ürün yelpazesinde sizlere sunduğumuz en yeni Welder saat modelleri, dayanıklı yapısı ve renkli cam tasarımları ile dikkat çekerler. Özellikler, renk detaylarından hoşlanan ve tarzına uygun bir saat modeli arayan kişiler için sunduğumuz bu saat modeline, uygun fiyat koşulları ile sitemizde yer veriyoruz.

Welder Saat Kasası Tasarımı

Sizlerle buluşturduğumuz,Welder marka saatler, beş farklı yapıda saat kasası büyüklüğüne sahiptir. Nato, hasır ve deri kayış serileri ile tasarlanmıştır. Welder saat modelleri, faklı kayış tasarımları ve farklı dış saat kasası büyüklükleri ile size en uygun saat seçeneğini bulabilmenizi sağlar. Sizler için sunduğumuz Welder saat modelleri en yeni tasarım detaylarına ve dayanıklı kasa özelliklerine sahiptir.

Welder Replika Saat

Sitemizde yer alan Welder replika saat modelleri, yumuşak dokulu kayış tasarımları ile oluşturulan, konforlu saat tasarımlarıdır. Dış tasarımlarında şık ve dinamik bir görünüm ile tasarlanan modeller, uzun ömürlü kullanım sağlamanıza olanak tanır. Sizde kendinize en uygun Welder marka saat modelini, sitemiz üzerinden yer alan ürün yelpazemizden seçerek, uygun fiyatlı koşullar ile hayalinizi kurduğunuz saate kavuşabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.