INVİCTA ERKEK REPLİKA SAAT

Invicta saat 1837 yılında Raphael Picard tarafından kurulmuştur. Dünyanın sayılı saat üreticileri gibi Invicta’da İsviçre markasıdır. Invicta, kelime anlamı olarak ‘’yenilmez’’ anlamına gelmektedir. Invicta, kurulduğu tarihten 1980’li yıllara kadar piyasanın önemli markalarından biri olmuştur.

Invicta, hem otomatik hem de manuel kullanım saatler üretmektedir. Kuvars’ın saat sektörüne yerleşmesi ile saat modellerini kuvarsa çeviren marka, özellikle dalış sektörünün vazgeçilmez ve tanınan markalarından biridir.

Invicta saat modelleri deniz ve dalış alanında profesyonel hizmet veren ya da hobi olarak bu alanda çalışan kişilerin tercih ettiği replika saatlerdir.

Invicta ProDiver Saat Modelleri

Invicta erkek saat denildiğinde akla gelen ilk model, Invicta ProDiver’dır. ProDiver, adından da anlaşılacağı üzere dalış için kullanılmaktadır. Dalış, günümüzde popüler hale gelen hobi sporlarından biridir. Ülkemizde de dalış saati için marka sorgulaması yapıldığında ProDiver karşımıza çıkmaktadır.

ProDiver, yaklaşık 60 yıllık tarihi bulunan bir modeldir. Tasarımı sayesinde hem erkek hem de kadın kullanıcılara hitap etmektedir. Sitemizde bulunan tüm ProDiver modelleri, piyasada merak edilen ve satın alınmak istenen replikalardır.

Dayanıklı ve Su Geçirmez Saatler

Invicta saat çeşitleri için sitemizdeki replika saatler dayanıklı ve su geçirmezdir. Dayanıklılık konusunda sitemiz Invicta saatleri, çelik kasadan üretmektedir. Çelik kasa sayesinde her türlü düşme ve çarpma durumunda saatinize hiçbir zarar gelmemektedir.

Invicta saatler, dalış ve deniz hobileri için vazgeçilmez saatlerdir. Bu konuda su geçirmeme özelliği büyük önem taşımaktadır. Sitemiz stoklarında bulunan Invicta markalı saatlerde bu özelikle dikkate alınmıştır. Dalış sporu ile ilgilenen erkekler için uygun saat modellerinden biri olan Invicta saatleri, sitemizde bulabilirsiniz.

Her Gün Takılabilen Saatler

Invicta, saat tasarımları yaparken günün her anını düşünmüştür. Saat, sadece iş ya da günlük kıyafetler ile kullanılan bir aksesuar değildir. Invicta da bu durumu göz önüne alarak tasarımlarını hem şık hem de klasik unsurlar ile birleştirmiştir.

Sitemizdeki Invicta replika saat seçeneklerini günün her anında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sitemiz ziyaret edildiğinde size en uygun Invicta replika modelini seçebilirsiniz. Hemen satın almak için internet sitemiz, 7/24 hizmetinizdedir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.