GRAHAM ERKEK REPLİKA SAAT

Graham saat kuruluş tarihi oldukça eskilere dayanan bir markadır. 1695 yılında İngiltere’de kurulan marka yıllarca İngiliz menşeili üretim yaptıktan sonra merkezini 1991 yılında İsviçre’ye taşımıştır. Tasarımlarında hem İngiliz hem de İsviçre modellerini kullanan Graham, klasik saat seven erkeklerin vazgeçilmez tercihlerinden biridir.

Graham saat modelleri özelikle 2.Dünya Savaşı’nı hatırlatan tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. 2.Dünya Savaşı sırasında İngiliz askerlerin taktığı saatlerden ilham alan modelleri ile bileklerinde tarihi doku taşımak isteyen erkekleri beklemektedir. Graham, İngiliz asaletini sonuna kadar yansıtan bir markadır.

Graham Chronofighter Saat Modelleri            

Graham erkek saat modelleri arasında en popüler ve talep gören model; Chronofighter modelidir. Chronofighter, Graham tarafından tasarlanırken savaş ve yarış pilotlarının kullanımına sunulmuştur. Hem spor hem de klasik kıyafetlerde oldukça şık duran Graham Chronofighter, 75 yıllık tarihi olan önemli bir modeldir.

Sitemizde, bu 75 yıllık modelin replikalarının tamamını bulabilirsiniz. Özellikle araç kullanmaktan zevk alan erkekler için uyumlu bir saat olan Chronofighter ile hem tarihi hem de şıklığı yaşayabilirsiniz.

Göz Alıcı ve Şık Graham Saatler

Graham erkekler için saat modelleri özellikle klasik tarzdan vazgeçmeyen erkekler müşterilere hitap etmektedir. Graham’in bütün klasik modelleri sitemizde bulunmaktadır. Klasik modeller, bütün kıyafetler ile uyumlu olduğu için hem günlük hem de iş kullanım alanları için kullanılabilir.

Erkekler için en büyük sorunlardan biri kıyafetler ile uyumlu saati bulmaktır. Erkekler için aksesuar denilince akla gelen ilk takı olan saatler bu konuda büyük önem taşımaktadır. Graham saatler, sade tasarımlarıyla basitliğin mükemmelliğini eşsiz bir şekilde kullanmaktadır.

Orijinale Yakın Graham Saat Modelleri

Graham, saat modellerini tasarlarken hem tarih hem de güç unsularını bir araya getirmiştir. 1991 yılında İsviçre’ye taşınmasından sonra bile İngiliz kültürünü kaybetmemiştir. Graham saat modellerinden olan Chronofighter, bu özelliğin en önemli temsilcisidir.

Sitemizde başta Graham Chronofighter olmak üzere Graham markasının bütün önemli saatlerinin replikalarını bulabilirsiniz. Graham replika saat seçenekleri arasında orijinale en yakın saatleri sunan sitemizden günün her saati saat siparişi verebilirsiniz. Graham şıklığına ulaşmanın en kolay yolu internet sitemizdir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.