FRANCK MULLER ERKEK REPLİKA SAAT

Franck Muller saat adını kurucusunun isminden alan bir markadır. 1984 yılında İsviçre’de kurulan markanın yaratıcısı ve saat tasarımlarının günümüzde de tasarımını yapan kişi Franck Muller’dir.

Tüm dünyada İsviçreli saat markaları sektöre yön vermektedir fakat Franck Muller aralarında en popüler olan markalardan biridir.  Franck Muller, kendine has tasarımlarla saat üreten ve oldukça lüks saatler üreten bir markadır. Sitemizde Franck Muller indirimli saatler ile dünya çapındaki isimlerin kullandığı markaya ulaşabilirsiniz. Modelleri ve tasarımları dikkat çekici olan marka, sitemizde yoğun olarak talep görmektedir.

Kaliteli Malzemeden Yapılmış Saat Modelleri

Franck Muller erkek saat seçenekleri arasında yer alan bütün saatler kaliteli malzemeden yapılmıştır. Franck Muller, başka hiçbir firmada olmayan zarif tasarımlara sahiptir. Bu zarif tasarımlar için de kaliteli ve elastil malzeme kullanılması gereklidir.

1980’lerin ortasında sinema ve sanat dünyasının önde gelen isimlerinin markayı tercih etmesi ile dünya çapında popüler hale gelen marka, farklı tarzlar ile İsviçre saat geleneğini birleştirmeyi amaçlamaktadır. Saat modellerinin tamamı sitemizde yer almaktadır.

Franck Muller Crazy Hours Modelleri

Franck Muller saat çeşitleri arasında tüm dünyada en popüler olan model; Crazy Hours modelleridir. Model, 1980’lerin ortasında piyasaya çıktıktan sonra büyük ses getirmiş ve dünya çapında popüler olmuştur.

Crazy Hours modellerinin dünya çağında en çok satan çeşitleri sitemizde yer almaktadır. Klasik havaya çılgın dokunuşlar ekleyen Franck Muller modeli ile fark yaratabilirsiniz. Crazy Hours modelinin diğer bir artısı da saatin hem erkek hem de kadınlar için üretilmiş olmasıdır.

Şık ve Çekici Saat Modelleri

Sitemizde bulunan Franck Muller saatlerinin tamamı müşterilerimiz talepleri doğrultusunda oluşturulmuştur. Saat modelleri arasında farklı tasarımı ve renkliliği ile tanınan Franck Muller saatleri, klasik kıyafetlerinize farklı bir dokunuş yapmak için tercih edebilirsiniz.

Günlük ve spor kullanımlar için oldukça uygun olan Franck Muller, genellikle sade ve rutin günler için tercih edilmelidir. Sitemizde saat için inceleme yaptığınızda bu tarza uygun modellerinin tamamını bulabilirsiniz. Franck Muller replika saat orijinaline en yakın şekilde sitemizde satışa sunulmaktadır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.