BURBERRY ERKEK REPLİKA SAAT

Burberry saat 90’lı yılların ortasına kadar saatlerini ev yapımı şekilde tasarladı. 2000’li yılların başında Fossil ile işbirliği yaparak seri üretime geçmeye başladı. Burberry ve Fossil işbirliği sayesinde ortaya kaliteli bir saat çıktı.

Burberry saatleri modelleri diğer saat modelleri ile aynı prensipte çalışmasına rağmen onlardan oldukça farklıdır. Piyasada bütün marka saatler, aynı mekanik prensiple çalışmaktadır. Burberry markasının farkı; kuvars pille çalışmasıdır. Kuvars pil sayesinde saatin bakımı ve pil değişikliği diğer markalara daha ucuza gelmektedir. Burberry saatleri piyasadaki en çekici saat modellerinden biridir.

 Yüksek Kalite ve Uzun Ömürlü Saatler

Burberry erkek saat modelleri paslanmaya ve çizilmeye karşı son derece dayanaklıdır. Saatlere zarar veren en önemli maddelerden olan korozyona karşı Burberry, yüksek kalite paslanmaz çelik kullanmaktadır. Paslanmayı önlemek için Burberry marka saatlerde hiçbir işlem yapılmasına gerek yoktur.

İş ve gündelik kıyafetlerin hepsine uyumlu olan Burberry saatler ile rahatça tasarım yapabilirsiniz. Burberry saatleri, dizayn ve model olarak kendine has özellikler içermektedir ve uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır.

Her Gün Takılabilen Saatler

Burberry saat modelleri her gün rahatlıkla kullanma imkanı sağlamaktadır. Hem spor hem de klasik kıyafetlerinizde saat tercihi için Burberry tercih edildiğinde büyük bir kolaylık sunar. Şık ve estetik tasarımları ile her gün ve her durumda Burberry’i tercih edebilirsiniz.

İş saatleri içerisinde ya da iş çıkışı arkadaşlarınızla keyifli bir sohbet ortamında Burberry marka saatleriniz, göz alıcı olacaktır. Oldukça zarif ve sade tasarımları ile Burberry, her gün ve her ortamda rahatça kullanabileceğiniz saat modelleridir.

Deri Kayışlı Burberry Saatleri

Burberry saat modelleri arasında oldukça popüler olan deri kayışlı saatler ile oldukça şık ve stil gözükebilirsiniz. Deri kayışlı Burberry modelleri hem spor hem de iş ortamında sade tasarımı ile sadenin güzelliğini yansıtmaktadır.

Kaliteli deriden yapılan saatler, bilek üzerinde harika bir his uyandırır. Hafifliği sayesinde de sanki saat takmıyormuş hisse vermektedir. Spor kıyafetler ile kullanıldığında oldukça kış bir görünüm katacak Burberry replika saat modelleri için sitemizi ziyaret edebilir, detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.