AUDEMARS PİGUET BAYAN REPLİKA SAAT

Audemars Piguet saat markası 1875 yılında Jules-Louis Audemars ve yakın arkadaşı  Edward-Auguste Piquet ile birlikte kurulmuştur. Marka hukuken kurulmuş olsa bile fiilen 1881 yılında hizmete başlamıştır. Markanın ilk mağazası İsviçre’nin Cenevre şehrinde kurulmuştur. 1. Dünya Savaşı sırasında ikili bazı zorluklar yaşasa da daha sonra 1960’lı yıllarda ürettikleri Audemars Piguet saat modelleri ile isimlerinden söz ettirmişlerdir. Günümüze kadar aile şirketi olarak devam eden firma, dünyanın en kaliteli ve pahalı saat markalarından biri olmuştur. Audemars Piguet markası hem erkek hem de kadın saat modelleri ile bileklerimizi süslemeye ve isminden söz ettirmeye devam etmektedir.

Audemars Piguet Saat Modelleri

Audemars Piguet saat çeşitleri, Audemars Piguet markası tarafından yüzlerce farklı seçenekte sunulmuştur. Erkek , kadın ve unisex modelleri, en çok tasarımlarıyla dikkat çekmektedir.  Audemars Piguet markasının ürettiği en önemli modellerin başında, "Royal Oak"  serisi gelmektedir.  İlk olarak 1972 yılında tasarlanıp piyasaya sürülmeye başlanan Royal Oak serisinin en başarılı sürümlerinden bir tanesi ise "Royal Oak of Share" sürümüdür.

Audemars Piguet firması, saat modellerinden biri olan Royal Oak modelini 2019 yılında güncelleyerek tekrar piyasaya sürmüştür. Model bu güncelleme ile bir kez daha adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Audemars Piguet Kadınlar İçin Saat Modelleri

Audemars Piguet bayan saat modelleri firmanın en çok beğenilen saatleridir. Firma lüks bayan saat kullanıcıları için de ilk seçeneklerden bir tanesidir. Kadınlar için çok çeşit aksesuar seçenekleri olsa da bu seçenekler arasında en önemlilerinden bir tanesi kuşkusuz saattir. Audemars Piguet bayan saat modelleri, zarif ve ince tasarımları ile aksesuar seçeneklerine önemli alternatifler sunmaktadır.

Audemars Piguet Ucuz Saat Modelleri

Audemars Piguet uygun saat modellerini firmamızda bulabilirsiniz. Firma olarak, Audemars Piguet marka saatlerin zerafet ve şıklığını, Audemars Piguet replika ürünlerimiz ile hizmetinize sunmaktayız. Orijinal ürünleri birebir aynı tasarıma sahio bu ürünler, bugüne kadar kullanan tüm müşterilerimizden tam not almıştır. Saat almanın bir tutku olduğunu biz de sizin kadar iyi biliyoruz. Saat modellerimizi bir kez satın aldıktan sonra asla vazgeçemeyeceksiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.